Kurs MONTER INSTALACJI PV (BATERII FOTOWOLTAICZNYCH)

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie MONTER INSTALACJI PV (BATERII FOTOWOLTAICZNYCH)Kurs dofinansowany ze środków pomocowych.

Kurs trwa 112 godzin (40 godzin teorii i 72 godziny praktyki), kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia uprawniającego do egzaminu przed Komisją powołaną przez URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO. Po jego zdaniu uzyskuje się wpis do Rejestru Certyfikowanych Instalatorów Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w UDToraz uprawnienia do montażu baterii fotowoltaicznych (PV).  Ponadto dzięki niemu podniesiecie Państwo swoje kwalifikacje zawodowe, a Wasze przedsiębiorstwo stanie się bardziej konkurencyjne na rynku usług.

 Zajęcia teoretyczne odbywają się w siedzibie producenta baterii fotowoltaicznych w Dąbrowie Górniczej, a praktyczne – na budowach instalacji PV w terenie – program kursu orazdane organizacyjne znajdują się w załączniku.

 Kurs jest w 80% dofinansowany ze środków pomocowych dla Mikro Przedsiębiorstw, a dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw 50 – 80% w zależności od spełnienia wymogów znajdujących się w załączniku dotyczącym dofinansowania

 Kurs Monter PV IV 2019

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Informacja

11 grudnia 201511 grudnia 2015
Przepraszamy za utrudnienia, strona w budowie

Pierwszy krok w kierunku własnej firmy

28 listopada 201528 listopada 2015
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty 21-28 października 2015 Czytaj więcej Pierwszy krok w kierunku własnej firmy

Admin

15 maja 201515 maja 2015
Witamy serdecznie na oficjalnej stronie Gierałtowickiego Centrum Rozwoju